Kontakt

Towarzystwo Sportowe Opatrunki

Towarzystwo Sportowe „Opatrunki”
Żółkiewskiego 20 lok. 26
87-100 Toruń

tel. +48 728130528
e-mail: kontakt@tsopatrunki.pl

Krajowy Rejestr Sądowy – nr KRS: 0000039597
Główny Urząd Statystyczny – nr REGON: 870313136
Urząd Skarbowy – nr NIP: 879-10-13-172

Zarząd

Włodzimierz Maziak – prezes
Andrzej Grabarczyk – vice prezes
Bolesław Wroński – członek zarządu
Jacek Szymborski – skarbnik

 

SEKCJA STRZELECKA

Adam Pawłowski

tel. +48 501075664
e-mail: a.pawlowski@tsopatrunki.pl

Jacek Borowicz

tel. +48 792792886
e-mail: j.borowicz@tsopatrunki.pl

SEKCJA ŻEGLARSKA

Jacek Szymborski

tel. +48 723185960
e-mail: j.szymborski@tsopatrunki.pl

SEKCJA HOKEJOWA

Waldemar Olszewski

tel. 604205564
e-mail: w.olszewski@tsopatrunki.pl

SEKCJA KOSZYKÓWKI

Waldemar Olszewski

tel. 604205564
e-mail: w.olszewski@tsopatrunki.pl

SEKCJA TENISA STOŁOWEGO

Andrzej Grabarczyk

tel. +48 692849957
e-mail: a.grabarczyk@tsopatrunki.pl

ŚLIZGAWKI NA LODZIE

Andrzej Grabarczyk

tel. +48 692849957
e-mail: zapisy@tsopatrunki.pl

STRONA INTERNETOWA 

SEKCJA TENISA ZIEMNEGO

Wojciech Fietkiewicz

tel. brak danych
e-mail: w.fietkiewicz@tsopatrunki.pl

SEKCJA PIŁKI NOŻNEJ

STRONA INTERNETOWA 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress