6 PUCHARÓW DLA ZAWODNIKÓW Z „TS OPATRUNKI TORUŃ”

W niedzielę 23 września rozegrany został XIX Memoriał Edmunda Adamskiego w strzelectwie sportowym. Rywalizowano w konkurencji karabin sportowy 5,6 mm (postawa leżąc, odl. 50 m), pistolet sportowy 5,6 mm (10 strzałów, odl. 25 m) oraz dodatkowo – pistolet centralnego zapłonu 9 mm.

Zawodnicy „TS Opatrunki Toruń” w składzie: Maciej, Edek, Krzysztof i Jacek zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej w dwuboju strzeleckim. Również indywidualnie nasi koledzy kilkakrotnie stawali na podium zdobywając puchary, dyplomy i nagrody.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii „oldbojów” został Edward Piątkowski z naszego klubu.

W poszczególnych konkurencjach wyniki naszych zawodników przedstawiają się następująco:

V miejsce – Edward Piątkowski.

W konkurencji pistolet sportowy sędziowie zawodów zadecydowali, że musi zostać przeprowadzona 5 strzałowa dogrywka między naszymi zawodnikami, która zadecydowała o II i III miejscu na podium.

Gratulujemy naszym zawodnikom, mimo kontuzji, kłopotów sprzętowych, koledzy stanęli na wysokości zadania i świetnie zaprezentowali się zarówno w Bydgoszczy jak i Kruszwicy. Kolejny duży sprawdzian, to zawody w Golubiu-Dobrzyniu i Liga MLS.