PUCHARY JESIENI 2018 TRAFIAJĄ DO TORUNIA

Kolejny raz zawodnicy naszego miasta świetnie poradzili sobie w rywalizacji sportowej na strzelnicy garnizonowej w Bydgoszczy. W dniu dzisiejszym mimo silnego wiatru odbyły się Otwarte Wojewódzkie Zawody Strzeleckie „O Puchar jesieni 2018” w Bydgoszczy.

Zawodnicy z naszego województwa rywalizowali w dwóch konkurencjach: pistolet sportowy 5,6 mm; 30 strzałów, odległość 25 metrów; oraz karabin sportowy kal. 5,6 mm, również 30 strzałów, postawa leżąc, odległość 50 metrów.

Nasze miasto Toruń reprezentowało troje zawodników z klubu TS LOK Opatrunki: Włodek, Jacek i Krzysztof. Cała trójka spisała się doskonale zajmując zawsze dwa miejsca na podium w jednej i drugiej konkurencji. W konkurencji pistolet sportowy I miejsce zdobył nasz kolega Jacek Borowicz z bardzo dobrym wynikiem 293/300. W tej samej konkurencji na III miejscu uplasował się nasz zawodnik Włodzimierz Maziak. Tuż za podium na IV miejscu znalazł się również zawodnik z Torunia Krzysztof Horyza. W konkurencji karabin sportowy dwa pierwsze miejsca należały do zawodników z Grodu Kopernika. Miejsce I zajął ponownie Jacek Borowicz, a wysokie II miejsce należało do kolegi Krzysztofa Horyzy.

Cieszymy się z tak dobrej formy naszych strzelców, gratulujemy wysokich wyników.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress